uchwyty.waw.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyty biurkowe 2x2

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty biurkowe 2x2


Uchwyty biurkowe 2x2
Potrzebujesz wysokie klasy uchwytu biurkowego do monitorów LCD/LED w konfiguracji 2x2? Oczekujesz od niego najwyższej estetyki wykonania oraz dużej łatwości w instalacji i regulacji monitorów? Jeśli tak to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, którym jest uniwersalny uchwyt biurkowy LC-UB 427 Elegant.
Jak już powyżej zostało wspomniane uchwyt do biurka LC-UB 427 Elegant jest produktem uniwersalnym, dzięki czemu może współpracować z monitorami LCD/LED różnych producentów. Wyposażony w wysuwane adaptery z otworami montażowymi w standardzie VESA (maksymalnie 100 x 100 mm), charakteryzuje się bezproblemowym dopasowaniem do wielkości i modelu konkretnego monitora. Ze względu na rozstaw otworów idealnie nadaje się do współpracy z większością ekranów LCD/LED o przekątnej od 13 do 27 cali. W całości wykonany z wyjątkowo trwałych i odpornych na zgięcia i złamania materiałów, gwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa dla ekranów o wadze do 8 kg.

Na szczególną uwagę zasługuje duża swoboda w regulacji położenia zainstalowanych w uchwycie monitorów. W przypadku uchwytu biurkowego do 4 monitorów LC-UB 427 Elegant możliwa jest zarówno regulacja kąta pochylenia (zakres 15 stopni - zintegrowane przeguby kulowe), jak i kąta obrotu (zakres 360 stopni). Dodatkowo możemy także regulować odległość poszczególnych monitorów od siebie oraz ich wysokość, co z kolei gwarantuje optymalne dopasowanie ich ekranów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Warto także dodać, że na wyposażeniu mocowania biurkowego do monitorów LC-UB 427 Elegant znajdziemy zintegrowaną poziomicę oraz system zacisków do prowadzenia przewodów połączeniowych. Całość charakteryzuje się estetycznym wykończeniem w kolorze srebrnym.